آگروتین | تولید کود مایع کشاورزی

کانال تلگرام شرکت آگروتین

درباره ما

 

گروه توليدي چي بارو متشكل از شركتهاي خرم راه پرنيان و آدينه فام خرم از سال 1384 بطور مستمر در راستاي رسيدن به كشاورزي سالم و پايدار در بخش توزيع صحيح نهاده هاي كشاورزي ابتدا به ساكن   در استان لرستان فعاليتهاي خويش را با استعانت از باري تعالي و دريافت مشاوره از كارشناسان و محققين دلسوز بخش كشاورزي شروع نموده است.

 

در اين راستا اولين اقدام خويش را فراهمي شبكه اي فعال از دانشجويان و دانش آموختگان و كشاورزان پيشرو بخش كشاورزي قرارداد كه در ابتدا با آموزش صحيح اين عزيزان و ارتباط مستمر با كشاورزان اولين فعاليت گروه: توزيع كودهاي مايع آگروتين و پياز زعفران در بين كشاورزان بوده است.

 

لازم به ذكر است اين گروه اولين شبكه اي بوده است كه به شكل رسمي و خصوصي و با هزينه خويش معرفي كودهاي مايع كامل كلاته كشاورزي به شكل وسيع و گسترده را براي كشاورزان لرستاني داشته است و در اين راستا موفقيتهاي زيادي از فعاليتهاي عاملان فعال اين بخش در توزيع اين برند و رضايتمندي بهره برداران در استفاده صحيح و بموقع از آن در حوزه هاي زراعت باغباني سبزي و صيفي و گلخانه اي حاصل شده است و از 2 سال پيش اين فعاليت شبكه اي به شكل رسمي در استانهاي همدان و آذربايجان غربي و گيلان و اردبيل و كردستان و كرمانشاه و زنجان همانند لرستان شروع شده است.

 

در حال حاضر تعداد كارشناسان فروش و مروجان فعال اين بخش حدود هزار نفر در سطح اين چند استان مي باشد. و از ابتداي سال 1391 تا كنون اقدام به خريد امتياز برند آگروتين و توليد انحصاري آن در   استان لرستان نموده است تا ضمن پوشش دادن كامل استانهايي كه تا حوزه فعاليت بوده اند فعاليتهاي خويش را با دعوت از كارشناسان و جوانان علاقمند به فعاليتهاي اقتصادي در بخش كشاورزي در ديگر استانها شروع نمايد و در بحث توزيع پياز زعفران باز هم فعالان اين گروه در اقدامي گسترده براي اولين بار به مدت 3 سال زير نظر متخصصين بخش زعفران در استان در توزيع صحيح و بموقع پياز زعفران مرغوب در استان و رضايتمندي زعفران كاران موفقيتهاي چشمگيري داشته است و توزيع ديگر نهاده هاي كشاورزي را در راستاي فعاليتهاي اقتصادي خويش قرار داده است.

 

در حال حاضر توليد برند آگروتين در ايستگاه تحقيقات چند منظوره كشاورزي و منابع طبيعي استان لرستان واقع در سراب چنگايي شهرستان خرم آباد مي باشد.

 

از سوي ديگر براي بالا بردن سطح كيفي محصولات توليدي و بهينه كردن توليدات مخصوص كشاورزي استان لرستان شركت آدينه فام خرم با مراجعه به سازمان تحقيقات جهاد كشاورزي استان لرستان پيشنهاد كرده است تا با عقد قراداد مشاركت توليدي و تحقيقاتي و نظارتي در بخش بهينه سازي فرمولاسيون كودهاي توليدي اين مجموعه زمينه ارتقاء كيفي محصولات ايجاد شود.

 

اميد كه همگي در سايه الطاف بيكران الهي و در راه رسيدن به اقتصاد پويا و فعال در بخش كشاورزي حمايت از كار و توليد و سرمايه ايراني را در سر لوحه اهداف و برنامه هاي اقتصادي خويش قرار دهيم.                              

 

باتشكر